JA-EZS

JABLOTRON 100

Zcela nový alarm s revolučním systémem ovládánízjistit více

AZOR

 

Bezdrátový GSM minialarm s intuitivním ovládáním zjistit více

GSM kamera

Bezdrátová GSM kamera s rychlou a snadnou instalací zjistit více

IP kamery

 

Bezpečnostní kamerové systémy zjistit více

Co nabízím

Firma JA-EZS provádí montáž a následný servis elektronických zabezpečovacích systémů (dále jen EZS) objektů od roku 2006. Jako certifikovaný montážní partner firmy JABLOTRON creating alarms (dále jen JABLOTRON) montuji bezdrátové i drátové zabezpečovací systémy této firmy do rodinných domů, bytů, rekreačních objektů, menších komerčních objektů, ordinací, obchodů, garáží, skladů apod.

Jaký je postup?

Na základě požadavku zákazníka, s přihlédnutím na počáteční investici, kvalitní technické řešení a dlouhodobý spolehlivý provoz, zpracuji bezplatný návrh a cenovou kalkulaci pro konkrétní objekt. Ten je potom (v případě zájmu o montáž EZS) upřesněn se zákazníkem na místě montáže. Vlastní montáž EZS je prováděna po dohodě se zákazníkem v dohodnutém termínu (možno i v sobotu popř. v neděli). U bezdrátových systémů to bývá (podle složitosti) řádově v hodinách, u sběrnicových (drátových) systémů zpravidla ve dvou etapách. Nejdříve příprava kabelů a po dokončení omítek a proměření kabelů se montuje ústředna EZS a jednotlivé detektory).

Montáží to nekončí!

V dalším období po předání zakázky zabezpečuji pro své zákazníky záruční i pozáruční servis po celou dobu životnosti namontovaného systému, popřípadě pravidelné preventivní roční servisní kontroly systému (zpoplatněné na základě uzavřené písemné smlouvy mezi JA-EZS a zákazníkem).

Proč montuji právě zabezpečení od firmy JABLOTRON?

Jablotron je česká firma, která vyrábí a dodává kvalitní výrobky, na které automaticky (při montáži proškoleným montážním partnerem) prodlužuje záruku na 5 let, popřípadě (při použití bezpečnostní SIM karty a dodržení záručních podmínek) až na 7 let. Poruchovost zabezpečovacích systémů této firmy je minimální, případné opravy nebo reklamace jsou prováděny v co nejkratším termínu.

Pro jaké provedení se rozhodnout, bezdrátové nebo drátové?

Systém bezdrátový se většinou montuje do starších, již „zabydlených" objektů.

Výhody: žádné sekání omítek, rychlá, čistá montáž, jednoduchá možnost budoucího rozšíření o další bezdrátové detektory nebo dálkový ovladač, možnost jednoduché demontáže a přemístění zabezpečovacího systému do jiného objektu, např. při přestěhování.

Nevýhody: dražší bezdrátové detektory a cca jednou za tři roky nutná výměna baterií v detektorech (ústředna si vše hlídá a s předstihem oznámí, ve kterém detektoru bude výměna potřebná). U systému Jablotron 100 se většinou jedná o levnější alkalické tužkové baterie, u systému OASiS o baterie dražší, lithiové.

Systém sběrnicový (kabelový, „drátový") se využívá tam, kde je možnost provést bezproblémovou instalaci kabelů v objektu tj. především u novostaveb nebo větších přestaveb starších objektů, kde ještě nejsou dokončeny omítky. Vlastní systém zabezpečení objektu se potom instaluje po dokončení omítek a finální úpravě stěn.

Sběrnicový systém zabezpečení neobsahuje radiový modul pro komunikaci ústředny s bezdrátovými prvky.

Výhody: levnější sběrnicové detektory, centrální napájení všech detektorů a dalších prvků z ústředny systému.

Nevýhody: náklady na nákup a rozvod kabelů po domě a riziko poškození kabelu pod omítkou (např. skobičkou na zavěšení obrazu). Při rozvodu kabelů po omítce (v lištách), dochází k zhoršení vzhledu zabezpečovaných prostor. Složitější možnost rozšiřování systému v budoucnu, složité přemísťování ústředny po případném snížení kvality GSM signálu vybraného operátora, nesnadné přemístění detektorů v místnosti po případném přestěhování nábytku, apod.

Absence radiového modulu neumožňuje u tohoto systému použít některé bezdrátové ovladače (např. přenosné aktivační tlačítko apod.).

Systém kombinovaný vznikne doplněním radiového modulu do systému sběrnicového, nebo doplněním bezdrátové verze některým sběrnicovým modulem nebo detektorem. Tento systém potom může získat určité výhody ale i nevýhody výše popsaných, čistě bezdrátových nebo čistě sběrnicových systémů.

Reference

I'm sorry, he's http://thisav.fun/ thisavcom The fossils provide potential evidence for two new kinds of dinosaurs, Larson said. They could settle long-running scientific debates over whether the pygmy tyrannosaur existed as a separate genus or was simply a juvenile T. rex, and wheth...

Courtney

Kontakt

Bc. Jaroslav Žďánský

Ústecká 968

284 01  Kutná Hora

+420 605 515 318

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montážní partner Jablotron