JA-EZS

GSM kamera (EYE-02/EyeSee)

GSM Kamera BIG-1I alarm lze intuitivně ovládat i bez jakéhokoliv stresu! Stejně jako rozsvěcet a zhasínat světlo! A to celé bez složité instalace!

GSM Kamera je bezdrátová bezpečnostní a monitorovací kamera s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

 

JA-80PMožnost rozšíření

Kameru je možné rozšířit o bezdrátové detektory zabezpečovacího systému JABLOTRON 80. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

 

ICON OkSnadná instalace

Kamera EYE-02 se snadno instaluje. Přednastavené režimy (Doma, Venku, Garáž, Dohled a Obchod) a nastavovací software umožňují rychlé nastavení vlastností kamery. Snadné nastavení pro každého!

 

ICON MultiŘešení vše v jednom

GSM bezpečnostní a monitorovací kamera EYE-02 má vestavěných 5 detektorů a GSM komunikátor. Poplachové informace předává ve formě MMS, SMS, volání, e-mailu nebo na pult centrální ochrany. Je dobré vědět, co se děje!

 

JABLOTOOLDostupná odkudkoliv

EYE-02 můžete ovládat na dálku mobilem nebo z internetu. Díky tomu lze zjistit okamžitý stav střežení, zapínat a vypínat střežení či změnit parametry nastavení. Využijte možností GSM komunikace!

 

rodinka upravenaSkutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. 

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

 

Více informací na 605 515 318

 

Reference

Please call back later <a href=" http://freeones.in.net/#imminent ">freeones com</a> Since the class would be tested on this mass of material, the instructor gave students four booklets: a 103-page manual for the lever machines; a 189-page manual for the scanners; a 83-page...

Josue

Kontakt

Bc. Jaroslav Žďánský

Ústecká 968

284 01  Kutná Hora

+420 605 515 318

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montážní partner Jablotron