JA-EZS

GSM kamera (EYE-02/EyeSee)

GSM Kamera BIG-1I alarm lze intuitivně ovládat i bez jakéhokoliv stresu! Stejně jako rozsvěcet a zhasínat světlo! A to celé bez složité instalace!

GSM Kamera je bezdrátová bezpečnostní a monitorovací kamera s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

 

JA-80PMožnost rozšíření

Kameru je možné rozšířit o bezdrátové detektory zabezpečovacího systému JABLOTRON 80. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

 

ICON OkSnadná instalace

Kamera EYE-02 se snadno instaluje. Přednastavené režimy (Doma, Venku, Garáž, Dohled a Obchod) a nastavovací software umožňují rychlé nastavení vlastností kamery. Snadné nastavení pro každého!

 

ICON MultiŘešení vše v jednom

GSM bezpečnostní a monitorovací kamera EYE-02 má vestavěných 5 detektorů a GSM komunikátor. Poplachové informace předává ve formě MMS, SMS, volání, e-mailu nebo na pult centrální ochrany. Je dobré vědět, co se děje!

 

JABLOTOOLDostupná odkudkoliv

EYE-02 můžete ovládat na dálku mobilem nebo z internetu. Díky tomu lze zjistit okamžitý stav střežení, zapínat a vypínat střežení či změnit parametry nastavení. Využijte možností GSM komunikace!

 

rodinka upravenaSkutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. 

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

 

Více informací na 605 515 318

 

Reference

good material thanks <a href=" http://12yo.icu ">14yo</a> "The outlook for the fourth quarter and 2014 is muted, andthe rate of core pricing growth is decelerating," said R.W Bairdanalyst Benjamin Hartford. The company did not give an earningsforecast for the year.

Kelly

Kontakt

Bc. Jaroslav Žďánský

Ústecká 968

284 01  Kutná Hora

+420 605 515 318

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montážní partner Jablotron