JA-EZS

JABLOTRON 80 (OASiS)

JABLOTRON 80 BIGRoky vyzkoušený zabezpečovací systém, na který je spolehnutí (v současnosti u tohoto systému provádím už pouze SERVIS).

JA-80 je prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i penežence.

Montáž může být provedena jako bezdrátová, ale i kabelová. 

 

ICON OkŠetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 80 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

 

ICON MultiMultifunkční použití

JABLOTRON 80 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!

 

MyjablotronDostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 80 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

 

rodinka upravenaSkutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

 

Více informací na 605 515 318

 

Reference

This is your employment contract http://xnxx.in.net/ xnxx videos The Australian company and Germany's Allianz aremost exposed to the crash. Allianz's Spanish subsidiary, whichcovers a compulsory personal accident policy for Renfe, saidlast week it had kicked off an action plan in respo...

Dillon

Kontakt

Bc. Jaroslav Žďánský

Ústecká 968

284 01  Kutná Hora

+420 605 515 318

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montážní partner Jablotron