JA-EZS

NANNY

NANNYHlídá váš poklad!

Můžete v klidu spát s jistotou, že Nanny střeží dech vašeho děťátka. Je vhodná pro všechny miminka, protože Syndrom náhlého úmrtí dítěte (SIDS) může nečekaně postihnout i zcela zdravé a donošené dítě, naprostou nutností je však pro děti s nízkou porodní hmotností či předčasně narozené.

Děti do jednoho roku mají nepravidelné dýchání a z nevyjasněných příčin se někdy stane, že se kojenec „zapomene" nadechnout. K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci, spolknutí malého předmětu apod.)

 

ICON MonitorVčasné varování

Monitor dechu kojence Nanny Vás včas varuje pokud hrozí děťátku nebezpečí. Budete akusticky i opticky upozornění, pokud se Vaše děťátko nenadechne déle než 20 vteřin (SIDS, nemoc, zvracení atd.) či frekvence dýchání poklesne pod 8 nádechů za minutu.

 

ICON DrCertifikovaný zdravotnický prostředek

Nanny je kvalitní český výrobek, který je certifikován jako zdravotnické zařízení a používán v mnoha českých porodnicích. Náš monitor dechu kojence je velice snadný na použití a údržbu. Pouze umístíte snímací podložku do postýlky a připojíte ji k vyhodnocovací jednotce.

 

Prezentační video NANNY

 

 

Reference

I live in London http://apetitmascotas.com/ buy nizagara australia "At the request of the Italian Ministry of Defense, the July18 public ceremony recognizing the start of F-35 assemblyoperations at the Final Assembly and Checkout (FACO) facility inCameri has been cancelled," LaMarca sa...

August

Kontakt

Bc. Jaroslav Žďánský

Ústecká 968

284 01  Kutná Hora

+420 605 515 318

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Montážní partner Jablotron